Kış Promosyonu 2021

 

Her Konaklamanızda 2 Kat Puan Kazanın!

 

Konaklamadan Önce Kaydolun! 6 Aralık 2021 ile 6 Şubat 2022 tarihleri ​​arasında Türkiye'deki herhangi bir Best Western®
markalı otelde konaklayan Best Western Rewards® üyeleri, her konaklamalarında iki kat puan kazanacaktır, limit bulunmamaktadır.

 
*Best Western Rewards'a kaydolmak gereklidir.
 

Katılımınız için teşekkür ederiz,

Best Western Rewards programı kazandırmaya devam ediyor

Hata

It looks like your are already registered for this offer.

Error - Member Not Found
Member is not eligible for promo.

ÜCRETSİZ olarak Best Western Rewards programına katılın ve özel tekliflerden yararlanın 

Katılın
 

Şartlar ve Koşullar - Kış Promosyonu 2021

(a) Promosyona kaydolan Best Western Rewards® (“BWR®”) ve WorldHotels RewardsSM (“WHR”) üyeleri (“Rewards Üye(ler)i”) (bestwestern.com/irdoublepoints, worldhotels.com/doublepoints adresinde, veya başka şekilde izin verildiğinde (örneğin, herhangi bir Best Western® markalı otelin veya katılımcı bir WorldHotelsTM ** markalı otelin resepsiyonunda), (b) Türkiye'deki herhangi bir Best Western markalı otelde veya katılan herhangi bir WorldHotels markalı otelde 6 Aralık 2021 ile 6 Şubat 2022 arasında uygun bir konaklamayı* tamamlayan ("Promosyon Dönemi”), uygun konaklamanın tamamlanması sonucunda iki kat BWR/WHR puanı kazanacaktır.

Promosyon Dönemi boyunca her Rewards Üyesinin kazanabileceği iki kat BWR/WHR puanının sayısında bir sınır yoktur. Ancak Rewards Üyeleri, ödül programlarından yanlızca birinde puan ve iki kat puan kazanabilir. Promosyon kaydı ve BWR VEYA WHR kaydı/üyeliği, ilk uygun konaklamadan önce gereklidir. Promosyon kaydı ve BWR/WHR kaydı/üyeliği öncesinde tamamlanan uygun konaklamalar, promosyon gereksinimlerini karşılamaz. BWR kaydı https://www.bestwestern.com.tr/https://www.bestwestern.com.tr/best-western-rewards adresini ziyaret ederek tamamlanabilir. WHR kaydı, worldhotelsrewards.com adresini ziyaret ederek tamamlanabilir. BİR (1) ödül programına kayıt olmak gereklidir. Promosyon Dönemi boyunca her konaklama için sınırsız iki kat puan kazanmak için, ödül kazanan Rewards üyelerinin tercihi PUAN olarak ayarlanmalıdır.

Promosyon, başka bir teklif, promosyon veya indirim ile geçerli değildir. Uzatma, ikame veya değiştirme mevcut değildir. Promosyon devredilemez. Promosyon, önceden haber verilmeksizin iptal edilebilir veya değiştirilebilir. Tüm BWR ve WHR program kuralları geçerlidir. Tüm program hüküm ve koşulları için bestwesternrewards.com veya worldhotelsrewards.com adresini ziyaret edin. Promosyon puanlarının yüklenmesi için lütfen uygun konaklamadan sonra 7 - 10 iş günü bekleyin.

**Katılan WorldHotels markalı otellerin listesi için worldhotelsrewards.com adresini ziyaret edin.

*Bu promosyonun amacına yönelik bir "uygun konaklama", aynı Best Western markalı otelde veya taban puan verilen katılımcı WorldHotels markalı otelde art arda bir veya daha fazla gecelik konaklamalar olarak tanımlanır; online seyahat acentesi aracılığıyla yapılan konaklamalar, tur operatörü aracılığıyla yapılan konaklamalar ve özel indirimli fiyatla yapılan konaklamalar hariç (uygunluk kriterleri hakkında daha fazla bilgi için bestwesternrewards.com veya worldhotelsrewards adresindeki BWR veya WHR program kurallarına bakın). com). Uygun konaklama başına yalnızca bir (1) check-in/check-out işlemine izin verilir.

Best Western ve WorldHotels markalı otellerin her biri bağımsız olarak sahiplenilir ve işletilir. Best Western ve Best Western markaları, Best Western International, Inc.'in hizmet markaları veya tescilli markalarıdır. WorldHotels ve WorldHotels markaları, World Hotels GmbH'nin hizmet markaları veya tescilli markalarıdır. ©2022 Best Western International, Inc. Tüm hakları saklıdır.

Menu

 Türkçe
Menu