3 Gece Konaklayın ve €100  Best Western® Hediye Kartı Kazanın

 

Konaklamadan Önce Kaydolun! İrlanda, Afrika, İspanya, İsrail, Kazakistan, Gürcistan, Ukrayna, Polonya, Finlandiya, Portekiz, Hollanda, Belçika veya Litvanya'daki herhangi bir Best Western® Hotels & Resorts markalı otelde 4 Aralık 2023 ile 4 Şubat 2024 tarihleri arasında ayrı ayrı veya art arda 3 uygun geceyi tamamlayan Best Western Rewards® üyeleri, uygun gecelerin tamamlanmasının ardından 100 $ Best Western Hediye Kartı kazanacaktır.

Promosyon Best Western Hediye Kartlarının süresi 31 Mayıs 2024 tarihinde sona erecektir. Bir Ödül Üyesi, Promosyon Dönemi boyunca en fazla bir (1) 0  Best Western Hediye Kartı kazanabilir.

Hediye Kartını almak için lütfen uygun konaklamadan sonra 2 haftaya kadar bekleyin. Hediye Kartı elektronik olarak Üyenin e-posta adresine gönderilecektir (Üyenin Best Western iletişimlerini devre dışı bırakıp bırakmadığına bakılmaksızın).

  • BWR üyesinin seçtiği konaklamada promosyonu alabilmesi için hesabına giriş yapması ve hangi ülkeye seyahat ediyorsa o ülkeye kaydolması gerektiğini lütfen unutmayın.
  • Promosyon puanlarının Best Western Rewards hesabınıza gönderilmesi için lütfen uygun konaklamadan sonra 7-10 iş günü bekleyin. Bonus puanlarla daha hızlı ücretsiz gece kazanırsınız.

 

Katılımınız için teşekkür ederiz,

Best Western Rewards programı kazandırmaya devam ediyor

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

log-in

Özel tekliflerimizden yararlanmak için bugün kayıt yaptırın
Error - Member Not Found
Member is not eligible for promo.
Kış Promosyonuna Katılın
or

Katılın

ÜCRETSİZ olarak Best Western Rewards programına katılın ve özel tekliflerden yararlanın 

Katılın

3 Gece Konaklayın ve $100 Best Western® Hediye Kartı Kazanın

Confirmation registered promotion message

Confirmation registered message
Confirmation registered button

3 Gece Konaklayın ve $100 Best Western® Hediye Kartı Kazanın

promotion message

registered message
ROGISTER NOW
There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

 

Şartlar ve Koşullar

2023/ 2024 Winter Promotion

Terms and Conditions

 

Best Western Rewards® ("BWR") üyeleri ("Ödül Üye(leri)") (a) bestwestern.com adresinden veya başka bir şekilde izin verildiği şekilde (örn, (b) 4 Aralık 2023 ve 4 Şubat 2024 tarihleri arasında ("Promosyon Dönemi") İrlanda, İspanya, Portekiz, Polonya, Finlandiya, Litvanya ve Hollanda'daki herhangi bir Best Western markalı otelde en az üç (3) uygun gece konaklamasını* tamamlayanlar, Belçika, Afrika, İsrail, Kazakistan, Ukrayna, Gürcistan ve (c) promosyona kayıt sırasında Ödül Üyesinin hesap profilinde listelenen geçerli bir e-posta adresine sahip olanlar bir (1) adet promosyonel 100 USD/EUR/CAD** Best Western® Hediye Kartı ("Hediye Kartı") kazanacaktır. Promosyon süresince Ödül Üyesi başına bir (1) adet 100 USD/EUR/CAD Hediye Kartı limiti vardır. Hediye Kartları 31 Mayıs 2024 tarihinde sona erecektir.

İlk uygun gece konaklamasından önce promosyon kaydı ve BWR kaydı/üyeliği gereklidir. Promosyon kaydı ve BWR kaydı/üyeliğinden önce tamamlanan uygun gece konaklamaları, promosyon gerekliliklerinin yerine getirilmesinde sayılmayacaktır. BWR kaydı şu adres ziyaret edilerek tamamlanabilir bestwesternrewards.com.

Hediye Kartını almak için lütfen üçüncü uygun gece konaklamasının tamamlanmasından itibaren yaklaşık iki (2) hafta bekleyin. Hediye Kartı, Ödül Üyesinin e-posta adresine elektronik olarak gönderilecektir (Ödül Üyesinin Best Western iletişimlerini devre dışı bırakıp bırakmadığına bakılmaksızın). Hediye Kartı, Ödül Üyesinin hesap profilinde kayıtlı e-posta adresi dışında posta yoluyla veya başka bir yolla gönderilmeyecektir. Hediye Kartlarının süresi 31 Mayıs 2024 tarihinde sona ermektedir. Son kullanma tarihi Hediye Kartı üzerinde belirtilecektir. Uzatma, ikame veya değiştirme yapılamaz. Hediye Kartı, Ödül Üyesinin bu promosyon uyarınca Hediye Kartını almaya hak kazandığı uygun gece konaklamasını ödemek için kullanılamaz. Hediye Kartı, Hediye Kartı alındıktan sonra sonraki bir konaklama için kullanılabilir. Hediye Kartı hüküm ve koşullarının tamamı için travelcard.bestwestern.com adresini ziyaret edin.

Promosyon devredilemez. Promosyon başka herhangi bir teklif, promosyon veya indirimle birlikte geçerli değildir.  Promosyon önceden haber verilmeksizin iptal edilebilir veya değiştirilebilir. Tüm BWR program kuralları geçerlidir. BWR programı hüküm ve koşullarının tamamı için bestwesternrewards.com adresini ziyaret edin.

* Bu promosyonun amacı doğrultusunda "uygun gece konaklaması" İrlanda, İspanya, Portekiz, Polonya, Finlandiya, Litvanya, Hollanda, Belçika, Afrika, İsrail, Kazakistan, Ukrayna, Gürcistan'daki herhangi bir Best Western markalı otelde, puan kazanmaya uygun bir fiyatla, çevrimiçi seyahat acentesi aracılığıyla rezerve edilen bir gece, tur operatörü aracılığıyla rezerve edilen bir gece veya özel bir indirimli fiyattan rezerve edilen bir gece hariç olmak üzere bir gece konaklama olarak tanımlanır (uygunluk kriterleri hakkında daha fazla bilgi için bestwesternrewards.com adresindeki BWR program kurallarına bakın). Uygun gece konaklamaları ardışık veya ayrı olabilir ve aynı Best Western markalı otelde veya farklı otellerde olabilir. Promosyon Dönemi boyunca gerçekleşen uygun gece konaklamalarının promosyona sayılabilmesi için 4 Şubat 2024 tarihinde veya öncesinde tamamlanmış olması gerekir.

** Rewards Üyelerine yalnızca USD, EUR veya CAD para birimlerinde bir Hediye Kartı verilecektir. Afrika, BDT, Gürcistan, İsrail, Kazakistan ve Ukrayna'da ikamet edenler için USD. İrlanda, İspanya, Polonya, Finlandiya, Portekiz, Hollanda, Belçika ve Litvanya'da ikamet edenler için EUR. Kanada'da ikamet edenler için CAD. Bu ülkeler dışındaki diğer tüm Ödül Üyeleri USD Hediye Kartı alacaktır.

Best Western® markalı her otel bağımsız olarak sahiplenilir ve işletilir. Best Western ve Best Western markaları Best Western International, Inc. şirketinin hizmet markaları veya tescilli markalarıdır ©2023 Best Western International, Inc. Tüm hakları saklıdır.

Menu

 Türkçe
Menu