Ödüllendirici Yolculuğunuza Başlayın: Herhangi 2 Gece Konakladığınızda 5.000 Bonus Puan Kazanın

 

ŞİMDİ kaydolun ve unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır olun!

Best Western Rewards® üyeleri, 18 Eylül - 20 Kasım 2023 tarihleri arasında İrlanda, Afrika, İspanya, İsrail, Kazakistan, Gürcistan, Ukrayna, Polonya, Finlandiya, Portekiz, Hollanda, Belçika veya Litvanya'daki Best Western® Hotels & Resorts markalı herhangi bir katılımcı otelde konaklayarak, ayrı ayrı veya art arda tamamlanan her 2 gece için 5.000 puan bonus kazanabilirler (20.000 bonus puan için 4 kez sınırı vardır).

ŞİMDİ kaydolun ve yolculuğunuzun da varış noktanız kadar dikkat çekici olduğu bir dünyaya adım atın.

  • BWR üyesinin seçtiği konaklamada promosyon kazanabilmesi için hesabına giriş yapması ve hangi ülkeye seyahat ediyorsa o ülkeye kaydolması gerektiğini lütfen unutmayın.
  • Promosyon puanlarının Best Western Rewards hesabınıza gönderilmesi için lütfen uygun konaklamadan sonra 7-10 iş günü bekleyin. Bonus puanlarla daha hızlı ücretsiz gece kazanırsınız.

 

Katılımınız için teşekkür ederiz,

Best Western Rewards programı kazandırmaya devam ediyor

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

log-in

Özel tekliflerimizden yararlanmak için bugün kayıt yaptırın
Error - Member Not Found
Member is not eligible for promo.
Kış Promosyonuna Katılın
or

Katılın

ÜCRETSİZ olarak Best Western Rewards programına katılın ve özel tekliflerden yararlanın 

Katılın

Ödüllendirici Yolculuğunuza Başlayın: Tüm 2 Gecelik Konaklamalarda 5.000 Bonus Puan Kazanın

Ödüllendirici Yolculuğunuza Başlayın: Tüm 2 Gecelik Konaklamalarda 5.000 Bonus Puan Kazanın

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

 

Şartlar ve Koşullar - 2023 Orta Doğu ve Türkiye Güz Promosyonu

Best Western Rewards® ("BWR") üyeleri ("Ödül Üyeleri)") (a) bestwestern.com/rewardsrushmet adresinden veya başka bir şekilde (örneğin, herhangi bir Best Western® markalı otelin resepsiyonunda) bu promosyona kaydolan, (b) 18 Eylül 2023 ve 20 Kasım 2023 ("Promosyon Dönemi") tarihleri arasında Orta Doğu veya Türkiye'deki Best Western markalı bir otelde konaklanan her iki (2) geçerli konaklama için 5.000 BWR bonus puanı ("Bonus Puanlar") kazanacaktır. Bir Ödül Üyesi, Promosyon Dönemi boyunca en fazla dört (4) kez 5.000 Bonus Puan kazanabilir. Bu promosyon için verilen toplam Bonus Puan, Ödül Üyesi başına 20.000 Bonus Puanı geçemez.

İlk geçerli konaklamadan önce promosyon kaydı ve BWR kaydı/üyeliği tamamlanması gereklidir. Promosyon kaydı ve BWR kaydı/üyeliğinden önce tamamlanan geçerli konaklamalar, promosyona dahil edilmeyecektir. BWR kaydı bestwesternrewards.com.tr adresini ziyaret ederek tamamlanabilir.

Uzatma, ikame veya değiştirme yapılamaz. Promosyon devredilemez.  Promosyon başka herhangi bir teklif, promosyon veya indirimle birlikte geçerli değildir.  Promosyon önceden haber verilmeksizin iptal edilebilir veya değiştirilebilir. Tüm BWR program kuralları geçerlidir. BWR programı hüküm ve koşullarının tamamı için bestwesternrewards.com.tr adresini ziyaret edin. Bonus Puanların gönderilmesi için lütfen konaklamadan sonra 2 hafta bekleyin.

* Bu promosyonun amacı doğrultusunda " geçerli konaklama ", bir çevrimiçi seyahat acentesi aracılığıyla ya da bir tur operatörü aracılığıyla rezerve edilen veya özel bir indirimli fiyattan rezerve edilen geceler hariç olmak üzere, Orta Doğu veya Türkiye'deki herhangi bir Best Western markalı otelde BWR temel puanları kazanmaya uygun bir fiyatla en az bir gecelik konaklama olarak tanımlanır (uygunluk kriterleri hakkında daha fazla bilgi için BWR program kurallarına bakın). Promosyon Dönemi boyunca gerçekleşen geçerli konaklamaların promosyona sayılabilmesi için 20 Kasım 2023 tarihinde veya öncesinde tamamlanmış olması gerekir.

Best Western® markalı her otel bağımsız olarak işletilir. Best Western ve Best Western markaları Best Western International, Inc. şirketinin hizmet markaları veya tescilli markalarıdır ©2023 Best Western International, Inc. Tüm hakları saklıdır.

Menu

 Türkçe
Menu