Çiçek Açan Ödüller: Her Konaklamada Çift Puan ile Bahara Dalış Yapın!

 

Bu bahar Best Western ile çiçek açma fırsatını kaçırmayın! İster Avrupa'nın canlı şehirlerini, ister Afrika'nın vahşi yaşamını veya Orta Doğu'nun egzotik yerlerini keşfetmek isteyin, bahara dalın ve Best Western Hotels and Resorts® markalı herhangi bir otelde her konaklamanızda iki kat puan kazanın.

Konaklamadan önce kayıt olun ve renkli sezonun en güzel yönlerinin tadını çıkarın, Best Western Rewards® ile kaçamağınızı unutulmaz kılın. İrlanda, Afrika, İspanya, İsrail, Kazakistan, Gürcistan, Ukrayna, Polonya, Finlandiya, Portekiz, Hollanda, Belçika veya Litvanya'daki herhangi bir Best Western® Hotels & Resorts markalı otelde 5 Şubat - 5 Mayıs 2024 tarihleri arasında konaklayın ve sınırsız çift ödül puanı kazanın.

  • BWR üyelerinin seçtikleri konaklamada promosyon alabilmeleri için hesaplarına giriş yapmaları ve seyahat edecekleri ülkeye kaydolmaları gerektiğini lütfen unutmayın.
  • Promosyon puanlarının Best Western Rewards hesabınıza gönderilmesi için lütfen uygun konaklamadan sonra 7-10 iş günü bekleyin. Bonus puanlarla daha hızlı ücretsiz gece kazanırsınız.

 

Katılımınız için teşekkür ederiz,

Best Western Rewards programı kazandırmaya devam ediyor

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

log-in

Özel tekliflerimizden yararlanmak için bugün kayıt yaptırın
Error - Member Not Found
Member is not eligible for promo.
Kış Promosyonuna Katılın
or

Katılın

ÜCRETSİZ olarak Best Western Rewards programına katılın ve özel tekliflerden yararlanın 

Katılın

3 Gece Konaklayın ve $100 Best Western® Hediye Kartı Kazanın

Confirmation registered promotion message

Confirmation registered message
Confirmation registered button

3 Gece Konaklayın ve $100 Best Western® Hediye Kartı Kazanın

promotion message

registered message
ROGISTER NOW
There was an error while trying to register for this promotion. Please try again later.

 

Şartlar ve Koşullar

2024 METURK Reward Rush 1 Promotion 

Unlimited Double Points 

Terms and Conditions 

promosyona kaydolan Best Western Rewards® ("BWR®") üyeleri ("Ödül Üye(leri)") bestwestern.com adresinde veya başka bir şekilde izin verildiği şekilde (örneğin, Best Western® markalı herhangi bir otelin resepsiyonunda otel) ve (b) 5 Şubat 2024 ile 5 Mayıs 2024 tarihleri arasında uygun bir konaklamayı* tamamlamak ("Promosyon Dönem") Umman, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Bahreyn, Katar ve Türkiye'deki herhangi bir Best Western markalı otelde uygun her konaklamanın tamamlanması için iki kat BWR Bonus Puanı kazanacaktır. 

Her Ödül Üyesinin Promosyon Dönemi boyunca kazanabileceği çift BWR puanı sayısında herhangi bir sınırlama yoktur. Promosyondan önce promosyon kaydı ve BWR kaydı/üyeliği gereklidir. ilk uygun konaklama. Promosyon kaydı ve BWR kaydı/üyeliğinden önce tamamlanan uygun konaklamalar promosyon gerekliliklerinin karşılanması için sayılmayacaktır. BWR kaydı bestwesternrewards.com adresini ziyaret ederek tamamlanabilir. Ödül Kazanan Üyeler  Tamamlanan uygun konaklamalar için sınırsız çift puan kazanmak için tercih Puan olarak ayarlanmalıdır Promosyon Süresi boyunca.

Promosyon başka herhangi bir teklif, promosyon veya indirimle birlikte geçerli değildir. Uzatma, ikame veya değiştirme yapılamaz. Promosyon devredilemez. Promosyon iptale veya değişikliğe tabidir haber vermeksizin. Tüm BWR program kuralları geçerlidir. Programın tamamı için bestwesternrewards.com adresini ziyaret edin şartlar ve koşullar. Lütfen uygun konaklamadan sonra yaklaşık 7 - 10 iş günü içerisinde tanıtım noktaları yayınlanacaktır.

*Bu promosyonun amacı doğrultusunda "uygun bir konaklama", bir veya daha fazla ardışık konaklama olarak tanımlanır aynı Best Western markalı otelde puan kazanmaya uygun bir fiyatla gece konaklama, istisna olarak çevrimiçi seyahat acentesi aracılığıyla rezerve edilen bir konaklama, bir tur operatörü aracılığıyla rezerve edilen bir konaklama ve bir konaklama özel bir indirimli fiyattan rezervasyon yapılmışsa (bestwesternrewards.com adresindeki uygunluk kriterleri hakkında daha fazla bilgi için BWR program kurallarına bakın). Aynı tesiste, check-out ve check-in arasında 24 saatten az süre olan birden fazla check-in/check-out yalnızca bir uygun konaklama olarak sayılacaktır. Promosyon Dönemi boyunca gerçekleşen uygun konaklamaların promosyona sayılabilmesi için 5 Mayıs 2024 tarihinde veya öncesinde tamamlanmış olması gerekir.

Best Western® markalı her otel bağımsız olarak sahiplenilir ve işletilir. Best Western ve Best Western markaları Best Western International, Inc. şirketinin hizmet markaları veya tescilli markalarıdır ©2024 Best  Western International, Inc. Tüm hakları saklıdır.

Menu

 Türkçe
Menu