Vergiler ve Ücretler

Taxes and Fees

BEST WESTERN INTERNATIONAL, INC

Best Western International, Inc’nin, websitesi, bestwestern.com, dünya genelinde 3,600 'den fazla bağımsız işletilen Best Western otelleri üzerinden arama ve rezervasyon yapmanızı sağlar. Best Western International, herhangi bir otele sahip değildir,otel işletmez ve yönetmez, herhangi bir rezervasyon sözleşmesine bir tarafı değildir  ve herhangi bir vergi dairesi veya kuruluşuna herhangi bir otel doluluğu ile ilişkin veya benzeri tür vergi tahsil etmez ve / veya havale etmez.İlaveten, Best Western International, bu işlemde herhangi bir tarafıntemsilcisi olarak hareket etmez. Vergiler, ücretlendirilmeler ve tahsilatlar ile ilgili sorular direk ilgili otele yönlendirilmelidir.

Sitemiz üzerinden ve telefon rezervasyon sistemimiz aracılığıyla iki tür rezervasyon tipi sunarız. İlk rezervasyon türü otel tarafından yayınlanan fiyatlara göre rezervasyon yapmanıza izin verir. Rezervasyon bilgilerini otele iletiriz ve çıkış sırasında doğrudan otele ödeme yaparsınız. Bu ödeme yalnızca oda fiyatını değil aynı zamanda uygulanabilir bazı vergi ve harçları da kapsar.  Vergiler ve ücretlerinne olduğu konusunda sorularınız varsa, lütfen rezervasyon öncesinde detayları otel ile görüşün.

İkinci tür rezervasyonda, oda için ön ödeme yapmayı kabul ettiğinizde, rezervasyon bilgilerinizi otele iletiriz ve otel ücretlerini önden tahsil eder.Ön ödemeli rezervasyonlarda otel geçerli vergi ve harçlar için ücret talep edebilir veya çıkış sırasında geçerli vergi, harçlar, ve ücret talep edebilir.Vergiler ve harçlar veya ne zaman ücretlendirileceği hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen rezervasyon öncesinde otelle irtibata geçiniz.

Vergiler ve ücretler satırında gösterilen tutar, otelin geçerli vergi, devlet ücretlendirmesi ve diğer otel masrafları için fatura etmesi beklendiği tahmini toplam bir tutardır.Bu tutar, otel tarafından sağlanan bilgilere dayanmaktadır Best Western International, Inc,  görüntülenen tutarın doğruluğunu veya tamlığını garanti etmez.Otelin, kote ettiği fiyatta bulunmayan tatil yeri ücretleri, pazarlama ücretleri, park ücretleri ve diğer harcamalar(örnek :Minibar) gibi diğer kalemleride ücretlendirebileceğini lütfen unutmayın. Bu ücretler eğer geçerli ise otel tarafından sizden doğrudan tahsil edilecektir.Bu ücretlerle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, rezervasyon yapmadan önce lütfen otelle irtibata geçiniz.

Check-in yaptırmak için geçerli bir kredi kartı gereklidir. Geçerli bir kredi kartınız yoksa veya kredi kartı kullanmak istemiyorsanız, rezervasyon öncesi check-in politikalarını öğrenmek için lütfen otelle iletişime geçin.

Menu

 Türkçe
Menu