Konaklamanızdan Sonra Her Gece İçin 20 €'luk Best Western®
Hediye Kartı Kazanın.

Konaklamadan Önce Kaydolun! Katılımcı ülkedeki** herhangi bir Best Western® markalı otelde 13 Eylül ve 22 Kasım 2021 tarihleri arasında kayıt yaptıran ve konaklayan Best Western Rewards® üyeleri, kaldıkları her gece için 5 geceye kadar bir adet 20€'luk Best Western Hediye kartı alacaklardır. Hediye Kartları, konaklamanın tamamlanmasından yaklaşık 1-2 hafta sonra Best Western Rewards üyesinin e-posta adresine elektronik olarak gönderilecektir. 5 hediye kartı ile sınırlıdır. Best Western hediye kartlarının geçerlilik süresi 31 Mart 2022'ye kadardır.*

Katılımınız için teşekkür ederiz,

Best Western Rewards programı kazandırmaya devam ediyor

Hata

It looks like your are already registered for this offer.

Error - Member Not Found

ÜCRETSİZ olarak Best Western Rewards programına katılın ve özel tekliflerden yararlanın 

Katılın
 

Terms & Conditions Fall Promo

Best Western Rewards® üyeleri ("Üye(ler)") (a) promosyona kaydolan (bestwestern.com/giftcard üzerinden veya izin verildiği şekilde (örneğin, herhangi bir Best Western® markalı otelin resepsiyonunda), (b) Türkiye’de bulunan herhangi bir Best Western markalı otelde 13 Eylül 2021 ile 22 Kasım 2021 arasında bir (1) uygun gecelik konaklama*, en fazla beş (5) kez ("Promosyon Dönemi") tamamlayan ve (c) promosyon için kayıt sırasında Üyenin hesap profilinde listelenen geçerli bir e-posta adresine sahip olanlar, her uygun gecelik konaklama için bir (1) promosyonel 20 € EUR** Best Western Travel Card® ("Seyahat Kart”) kazanacaklar. Promosyon sırasında Üye başına beş (5) 20 € EUR Seyahat Kartı veya Üye başına toplam 100 € EUR Seyahat Kartı sınırı vardır. Seyahat Kartları 31 Mart 2022'de sona erer.

Promosyon, önceden haber verilmeksizin iptal edilebilir veya değiştirilebilir. Promosyon devredilemez. Promosyonda uygulanan uygun gece konaklamasından önce promosyon kaydı ve Best Western Rewards kaydı/üyeliği gereklidir. Promosyon kaydı ve Best Western Rewards kaydı/üyeliği öncesinde tamamlanan uygun bir gece konaklaması, promosyon gereksinimlerini karşılamaya sayılmaz. Best Western Rewards kaydı, www.bestwestern.com.tr adresini ziyaret ederek tamamlanabilir.

Seyahat Kart(lar)ını almak için lütfen uygun gece konaklamasının tamamlanmasından sonra yaklaşık 1-2 hafta bekleyin. Seyahat Kart(lar)ı, Üyenin e-posta adresine elektronik olarak gönderilecektir (Üyenin Best Western iletişimlerini devre dışı bırakıp bırakmadığına bakılmaksızın). Seyahat Kart(lar)ı, Üyenin hesap profilinde kayıtlı olan e-posta adresi dışında posta veya başka bir yolla gönderilmeyecektir. Seyahat Kart(lar)ının süresi 31 Mart 2022'de sona erecektir. Son kullanma tarihi Seyahat Kartında belirtilecektir. Uzatma, ikame veya değiştirme mevcut değildir. Seyahat Kart(lar)ı, Üyenin bu promosyon gereğince Seyahat Kart(lar)ını almaya hak kazandığı uygun konaklama için ödeme yapmak için kullanılamaz. Seyahat Kart(lar)ı, Seyahat Kart(lar)ı alındıktan sonra sonraki bir konaklama için kullanılabilir.

Tüm Best Western Rewards program kuralları geçerlidir. Tam program hüküm ve koşulları için bestwesternrewards.com adresini ziyaret edin. Tüm Best Western Seyahat Kartı kuralları geçerlidir. Best Western Seyahat Kartı hüküm ve koşullarının tamamı için travelcard.bestwestern.com adresini ziyaret edin. Üyeler, 1(800) 237-8483 numaralı telefondan veya rewards@cs.bestwestern.com adresinden Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilir.

*Bu promosyon kapsamında "uygun gece" konaklama, Türkiye'deki herhangi bir Best Western markalı otelde, online seyahat acentası üzerinden yapılan rezervasyon, seyahat acentası, tur operatörü aracılığıyla yapılan rezervasyon veya özel indirimli fiyatla yapılan rezervasyonlar hariç olmak üzere, uygun fiyat planı ile puan veya havayolu/ortak ödülleri kazanmaya uygun bir gece olarak tanımlanır. (uygunluk kriterleri hakkında daha fazla bilgi için Best Western Rewards program kurallarına bakın). Uygun geceler ardışık veya ayrı olabilir ve aynı Best Western markalı otelde veya ayrı otellerde olabilir. Promosyon Döneminde yer alan uygun gecelerin, Promosyona sayılabilmesi için 22 Kasım 2021 Pazartesi günü veya öncesinde tamamlanması gerekir.

**Üyelere yalnızca EUR para biriminde bir Seyahat Kartı verilecektir.

Best Western markalı otellerin her biri bağımsız olarak sahiplenilir ve işletilir. Best Western ve Best Western markaları, ©2021 Best Western International, Inc.'in hizmet markaları veya tescilli hizmet markalarıdır. Tüm hakları saklıdır.

Menu

 Türkçe
Menu