Sonbahar Promosyonu

Best Western Hotels & Resorts konaklamalarınızdan iki kat puan kazanma ayrıcalığıyla, tatilinizin keyfini çıkarın!

 

Best Western Rewards® üyeleri 16 Eylül - 17 Kasım 2019 tarihleri arasında yapacakları konaklayarak 2 kat bonus puanı kazanma ayrıcalığını yakalıyorlar. Üyelerin kampanyadan yararlanabilmesi için aşağıdaki formu doldurması gereklidir.


Katılımınız için teşekkür ederiz,

Best Western Rewards programı kazandırmaya devam ediyor

Error - Member Not Found

ÜCRETSİZ olarak Best Western Rewards programına katılın ve özel tekliflerden yararlanın 

Katılın

Hükümler ve Şartlar

Best Western Rewards İki kat Puan Promosyonuna İlişkin (“Promosyon”) Şart ve Koşullar

Best Western® otellerinden birinde 16 Eylül - 17 Kasım 2019 tarihleri (“Promosyon Süresi”) arasında seçkin konaklama* için rezervasyon yaptıran; ve  Promosyon Süresi içerisinde seçkin konaklamayı tamamlayan Best Western Rewards® (“BWR®”) üyeleri iki kat Best Western Rewards puanları kazanacaktır.  YAPILACAK İLK SEÇKİN KONAKLAMA ÖNCESİNDE BWR’YE ÜYE OLUNMASI (MEVCUT VEYA YENİ ÜYELER) VE KAZANMA TERCİHİ OLARAK  BWR PROMOSYONUNA KAYIT OLUNMASI GEREKLİDİR. GEREKMEKTEDİR. 

Promosyon Süresi içerisinde kazanılabilecek Rewards Puanları veya Bonus Mil Puanlar sınırsızdır. Programa ilişkin şart ve koşulların tümüne ulaşmak için lütfen Www.Bestwesternrewards.Com  adresini ziyaret ediniz.  İlk rezervasyondan önce BWR’ye kayıt/üye olunması gerekmektedir. BWR’ye kayıt/üye olmadan yapılan rezervasyonlarda Bonus Mil Puan verilmez. BWR’ye www.bestwesternrewards.com adresi üzerinden üye olabilirsiniz.

* Bu Promosyonun amacına yönelik olarak belirtilen “seçkin konaklama”, online seyahat acentesi veya tur operatörü aracılığıyla rezervasyon yapılan konaklamalar veya özel indirimli tutar üzerinden rezervasyon yapılan konaklamalar hariç olmak üzere, havayolu/ortak ödüllerine uygun bir tutar üzerinden Best Western otellerinden birinde otel değişikliği yapmaksızın tek seferde bir veya birden fazla gece konaklama olarak tanımlanır (uygunluk kriterleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen BWR programına ilişkin koşulları inceleyiniz). 24 saat geçmeden aynı otelde yapılan birden fazla check-in/check-out, yalnızca bir seçkin konaklama sayılacaktır. Promosyon Süresi içerisinde yapılan seçkin konaklamalar, Promosyon olarak geçerlilik kazanması için 17 Kasım’a kadar veya en geç 17 Kasım 2019 tarihinde tamamlanmalıdır.  Promosyon Süresi içerisinde yapılan, ancak check-in işleminin Promosyon Süresi’nin başladığı tarihten sonraki bir tarihte yapıldığı seçkin konaklamalar Promosyon olarak değerlendirilecektir..

Herhangi bir süre uzatımı, ikame veya değişim uygulanamaz. Promosyon başkasına devredilemez. Promosyon başka bir teklif, promosyon veya indirimle birleştirilemez. Promosyon bildirim yapılmaksızın iptal veya değiştirilebilir. Promosyon puanları, seçkin konaklama tarihleri sona erdikten sonra yaklaşık 7 gün içerisinde yüklenecektir.

Her Best Western® markalı oteller bağımsız kişilerin mülkiyetinde bağımsız olarak işletilmektedir. Best Western ve Best Western işaretleri, Best Western International, Inc. şirketinin hizmet işaretleri veya tescilli hizmet işaretleridir.
©2019 Best Western International, Inc. Tüm hakları saklıdır.

Menu

 Türkçe
Menu