Best Western Hotels
  • Best Western Rewards Hesabım
  • Rezervasyonum


Ankara 1anitkabrAnkara3 

Başkent Ankara'nin Grek ve Roma dönemine ait zengin bir tarihçesi bulunmaktadır. Osmanlı dönemine ait eserler, politik öneminin dışında şehre tarihi bir boyut kazandırmaktadır 

Eserler ve Muzeleri 

Anadolu Medeniyetleri Muzesi

Arkeoloji düşkünleri sadece bu müzedeki koleksiyonlari görmek için Ankara'yı ziyaret etmeye değer olduğunu bilmelerinde fayda vardır. Urartu, Hitit ve Frigya dönemine ait binlerce eser burada sergilenmektedir. 

Ataturk Mozalesi

Mustafa Kemal Atatürk'ün muhteşem anıtmezarı. İstiklal Savaşı ordularının kurucusu ve kumandanının anısına yapılmış ve Ankara'nın en cok ziyaret edilen yapılarından birisi haline gelmiştir. 

Augustus Tapinagi

Hacı Bayram-i Veli camisininde içinde bulunduğu bu meydan, kutsal Agustus tapınagının harabelerinin bulunduğu lokasyondur. Haci Bayram Camisi bu roma tapınağının duvarları üzerine inşa edilmiştir. 

Resim ve Heykel Müzesi 

Etnografya müzesinin yanında yer alan bu müze 19. yüzyıldan günümüze Türk Sanatının zengin bir koleksiyonunu barındırmaktadır. Misafir Sergilerinin de yer aldiği galerileri bulunmaktadır. 

Best Western Hotel 2000-Ikibin

Hotel Ikibin-ankara


Bizde konaklayan misafirlerimiz, umduklarından fazlasını bulurlar.
 
Meclis binasına ve tüm büyükelçilere özellikle de Amerikan Büyükelçiliği’ne yakın olan, ticaret merkezinin tam  göbeğinde, en son teknolojilere sahip yepyeni Best Western Hotel İkibin-2000’i keşfedin.

Doluluk Durumu icin Tiklayin