Best Western Hotels
  • Best Western Rewards Hesabım
  • Rezervasyonum


Üye Kazançları

 

Bir üyelik birliği olarak, otellerimiz bağımsız olarak sahiplenilmektedir ve işletilmektedir ve her bir üye-mal sahibi firmanın operasyonunda bir sese sahiptir. Çünkü Best Western kendilerine ait varlıklarını teşvik etmek için birleştiren bağımsız otel sahiplerinin bağımsız otel sahiplerinin karlılığı arttırabileceğine inanmaktadır. Üyelerimiz, aşağıda belirtilenler dâhil olmak üzere, dünyanın en büyük konaklama üyeliğinin bütün avantajlarına kilitlenirken kendi bağımsızlıklarının devamlılığını sağlamaktadırlar:

 

Güçlü, tam-hizmet desteği tarafından desteklenmiş güçlü bir küresel marka

Mal sahiplerinin gelirlerinin daha fazlasına izin veren bir ücret yapısı

Önde gelen markalar arasında en rekabetçi ücretler

Endüstri normlarından daha kısa kontrat süreleri

Günlük girişimlerde ve firmanın gelecekteki yönlendirmesinde bir ses

Dünya genelinde rezervasyonlar/online yer ayırtma kanalları

Global, ulusal ve bölgesel pazarlama hizmetleri

Binlerce otel işletmecisi toplu satın almave pazarlık yapma gücü

Best Western üyeliği günümüzün saldırgan devralmalar ve satın almalar dünyasında üyemize-mal sahiplerine istikrarı, tutarlılığı ve nadir olma özelliklerini sunmaktadır.           

Best Western hiçbir zaman satın alınmamıştır ve yapımız sayesinde, asla satın alınmayacağız. Bu güvenliği yatırımcılarımıza sunmak bizim için önemlidir.

 

Uluslararası Otel Yatırımları

 

Best Western’in marka adına ait ayrıcalıklardan yararlanmak için 100 ülke ve bölgeden daha fazla yerde bulunan 4,100* otele katılın. Uluslararası varlığımız Best Western markası kalite, hizmet ve değer bakımından dünyanın konaklama tercihidir. Gelişme için faaliyet alanları Orta Doğu ve Türkiye olarak devam etmektedir.

 

Sayılar yaklaşıktır ve değişiklik gösterebilir.

 

Otel Yatırımınız Nerede?

 

Türkiye ve Orta Doğuda otel geliştirme hakkında daha fazlasını öğrenmek için   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden bizimle iletişime geçiniz.