Best Western Hotels
  • Best Western Rewards Hesabım
  • Rezervasyonum


 

Best Western®

 

Hem tatil ve hem de iş seyahati yapanlar sancak gemisi Best Western orta ölçekli otelimizin en önemli olanı gerçekten istisnai bir değer için tam anlamıyla temin ettiğini bulacaklardır - iyi bir samimi karşılama ortamı, rahat oda, kahvaltı, ücretsiz yüksek-hızlı internet erişimi ve harika servis. Best Western Otelleri neredeyse her konumda değişmeyen bir konaklama modelini gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

 

GLō®

 

GLō, basmakalıp banliyö otel kalıbı anlayışını bozan enerjik bir yeniş yapıya sahip butik otel markasıdır. Heyecanlandırıcı bir ikonik varış deneyimine odaklanarak; modern, çağdaş misafir odaları ve şık, uygun maliyetli materyalleri ile GLō değer, tasarım ve rahatlıkta en iyisini bekleyen bilgili ve sezgili seyahat edenler için tasarlanmaktadır. İkincil, banliyö ve ana yol konumları için ideal olan GLō geniş-orta ölçekli pazarda güçlü bir yeri elinde bulundurmak için yer almaktadır.

 

Best Western Plus® 

 

Şık,  mükemmel donanımlı odalardan modern kolaylıklara, her Best Western Plus hem iş ve hem de tatil için seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için dikkatli bir şekilde tasarlanmaktadır. Üst-orta ölçekli Best Western Plus'ımız geliştirilmiş stil ve rahatlığı temin etmek için konuklarınıza pek çok anlamlı ekstrayı sunmaktadır.

 

Best Western® Executive Residency

 

Best Western  Executive Residency günümüzün otel endüstrisinde en hızlı büyüyen faaliyet alanlarından birinin ihtiyaçlarını karşılamak için istisnai uzun-süreli konaklamaları temin etmektedir. Best Western'in anahtar teslim çözümü özellikli Pazar talebine dayanan genişletilmiş bir kalma süresi ürününü karlı bir fırsatı ile geliştiricilere sunmaktadır. Executive Residency oteliniz için bağlılık ve tekrarlanan rezervasyonları tesis ederken konuklarınızın zenginleştirilmiş uzun kalma sürelerini yaratmak üzere esnek mekanların, şık tasarımın ve marka imzalı elementlerin bir araya geldiği özellikte tasarlanan bir üst-orta ölçekli oteldir.

 

Vīb®

 

Günümüzün bağlantılı seyahat edeni sosyal katılımı, teknoloji entegrasyonunu ve tutarlı hizmeti aramaktadır. Vīb'in hayat dolu lobisi, şık tasarımı ve kolaylık üzerine odaklanması ve teknoloji entegrasyonu onların beklentilerini aşacaktır. Bu özgün kavram minimal bir kaplama alanına sahiptir, inşa edilmesi uygun maliyetlidir, işletilmesi verimlidir ve yüksek karlılığa sahip bir iş modeli yaratmaktadır.

 

Best Western Premier®

 

Best Western Premier lüks pazarda rekabet etmek isteyen geliştiriciler için bir tercihtir. Bu oteller gerçek arıtılmış bir atmosfer ile stili üstün rahatlık ve hizmet ile birlikte ve aynı zamanda otelde gerçekten hatırlanmaya değer bir kalma süresi için lüks tesisler ve özellikler ile sunmaktadır.

 

BW Premier Collection®

 

Best Western'in BW Premier Koleksiyonu istisnai ve özgün bir seyahat deneyimini sağlayan şekilde taahhüdümüzü paylaşan dikkatli bir şekilde seçilmiş üstün kaliteye sahip otelleri içermektedir. BW Premier Koleksiyonu bağımsız otel işletmecilerine bir global güç merkezini çalışır duruma getirirlerken kendilerinin yerel kimliklerini ve bireyselliklerini ellerinde bulundurmaları fırsatını temin eder.

 

Üye-Mal Sahibi Yararları

 

Bir üyelik birliği olarak, otellerimiz bağımsız olarak sahiplenilmektedir ve işletilmektedir ve her bir üye-mal sahibi firmanın operasyonunda bir sese sahiptir. Çünkü Best Western kendilerine ait varlıklarını teşvik etmek için birleştiren bağımsız otel sahiplerinin bağımsız otel sahiplerinin karlılığı arttırabileceğine inanmaktadır. Üyelerimiz, aşağıda belirtilenler dâhil olmak üzere, dünyanın en büyük konaklama üyeliğinin bütün avantajlarına kilitlenirken kendi bağımsızlıklarının devamlılığını sağlamaktadırlar:

 

  • Güçlü, tam-hizmet desteği tarafından desteklenmiş güçlü bir küresel marka
  • Mal sahiplerinin gelirlerinin daha fazlasına izin veren bir ücret yapısı
  • Önde gelen markalar arasında en rekabetçi ücretler
  • Endüstri normlarından daha kısa kontrat süreleri
  • Günlük girişimlerde ve firmanın gelecekteki yönlendirmesinde bir ses
  • Dünya genelinde rezervasyonlar/online yer ayırtma kanalları
  • Global, ulusal ve bölgesel pazarlama hizmetleri
  • Binlerce otel işletmecisi toplu satın almave pazarlık yapma gücü

Best Western üyeliği günümüzün saldırgan devralmalar ve satın almalar dünyasında üyemize-mal sahiplerine istikrarı, tutarlılığı ve nadir olma özelliklerini sunmaktadır. Bu güvenliği yatırımcılarımıza sunmak bizim için önemlidir.

 

Uluslararası Üyelik

 

Best Western’in marka adına ait ayrıcalıklardan yararlanmak için 100 ülke ve bölgeden daha fazla yerde bulunan 4,100* otele katılın. Uluslararası varlığımız Best Western markası kalite, hizmet ve değer bakımından dünyanın konaklama tercihidir. Gelişme için faaliyet alanları Orta Doğu ve Türkiye olarak devam etmektedir.

 

* Sayılar yaklaşıktır ve değişiklik gösterebilir.

 

Türkiye ve Orta Doğuda otel geliştirme hakkında daha fazlasını öğrenmek için  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden bizimle iletişime geçiniz.

 

Tanıtım broşürümüz için linke tıklayınız