Best Western Hotels
  • Best Western Rewards Hesabım
  • Rezervasyonum


yeniden kazanin

Best Western Rewards®, Best Western International'ın Müşteri Sadakat Programı’dır. BWR üyesi olan müşteriler Türkiye’deki ve dünyanın dört bir yanındaki Best Western Otellerinde her kaldıklarında puan kazanabilirler. BWR üyeliği, dünyanın her yerinde müşterilerine binlerce avantaj sağlar. Türkiye'deki Best Western Otellerimiz de dahil olmak üzere dünya çapında uygun Best Western Rewards® fiyatları üzerinden rezervasyon yapılan her konaklamada puan kazanılabilir. Sonra da Best Western Rewards® üyeleri ücretsiz gecelik konaklama gibi ödüllerin keyfini çıkarmak için puanlarını harcayabilirler.
Best Western’de kaldığınızda harcadığınız yaklaşık her 0.80EUR cent size cazip ödüllerde harcanacak değerli puanlar kazandırır. Kazanılan ancak henüz harcanılmamış tüm puanları elde tutabilmek için, bir önceki konaklamanızdan sonraki en fazla 12 ay içinde uygun bir fiyattan bir Best Western otelinde kalmanız gerekir. Ve unutmayın ki, bir Diamond ve Platin Best Western Rewards® üyesi olarak, her konaklamanızda bonus puanlar kazanabilirsiniz. Hemen Kaydolun 


Best Western Rewards® Puanları

Puanlar ne zaman sona erer?
Best Western Rewards® üyesi, 12 aylık bir zaman diliminde bir Best Western Oteli’nde konaklama yaptığı sürece, puanların hiçbiri sona ermez. Ancak bir seneyi aşkın bir süre konaklama yapılmazsa, puanların ne zaman kazanıldığına bakılmaksızın hepsi sıfırlanır. Bu sebeple, puanlarınızı kontrol etmeniz ve sene sona ermeden kullanmanız gereken puan olup olmadığını bilmeniz önemlidir. Rewards ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için, lütfen bize e-mail gonderin .

Ücretsiz telefon hattı : (Türkiye’den aramalarda) 00800 448 821 490
BW Turkiye Ofis
Telefon :+90 (212) 380 00 91
E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Mil & Puan Teklifleri

Best Western Rewards® Avantajlarını Kaçırmayın !
 
Best Western Rewards® üyeleri konaklamaları sonunda kazandıkları puanları Travel Card veya Ücretsiz Geceleme Kuponu olarak kullanabilirler.
 
Puan yerine havayolu mili de kazanabilirsiniz. Havayolu ortaklarımızın listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
 
Kazandığınız puan ve miller hesabınıza otomatik olarak işlenecektir.
 


Uzun Kalın, Daha Fazla Kazanın

Daha Fazla Kazanın & Avantajları Toplayın

Düzenli olarak Best Western’de konaklayın ve Platin ya da Diamond Rewards üyeliğine yükselin.

Platin & Diamond Üyelik

Üye, 12 ay içerisinde 15 gecelik konaklama yapmışsa, üyelik kendiliğinden Platin’e yükseltilir, ve 12 ayda 30 gecelik konaklama sonrasında üyelik kendiliğinden Diamond’a yükseltilir. Böyle bir üyelikteki avantajlar bir takvim yılı boyunca geçerli kalır.